Background
 

Dogan.org | Eposta ve URL Yonlendirme
 

Üye Girişi

@dogan.org
Şifremi unuttum?

Powered by


Google Apps


Scaleway


 

“Soyadınız DOĞAN ise size bir değil iki teklifimiz var. Gmail'in güçlü altyapısı ile [email protected] şeklinde bir email adresiniz olabilir. Kişisel websiteniz varsa, isminiz.dogan.org şeklinde bir web adresiniz olabilir.”


Üyelik Sözleşmesi
 1. Dogan.org İnternet Hizmetleri (DİH olarak anılacaktır) sözleşmesi, bir yıllık olup sözleşmenin süresinin bitmesine bir hafta kala, Müşteri (Kullanıcı olarak anılacaktır) sözleşmeyi yenilemediği takdirde sözleşme geçerliliğini yitirir.
 2. Kullanıcı, DİH üyeliğini bir hafta içinde iptal edebilir ve ödemiş olduğu ücretin tamamını geri alabilir. Bir hafta sonrasında alınan üyelik iptali başvurularında ücret iadesi yapılmamaktadır.
 3. Kullanıcı, almış olduğu hizmetleri istediği şekilde kullanmakta özgürdür. Ancak, DİH yargıya intikal eden durumlarda, kullanıcının almış olduğu hizmetlerin detaylarını Türkiye Cumhuriyeti Savcılıkları ile paylaşma hakkına sahiptir.
 4. DİH'in vermiş olduğu hizmetler, servis sağlayıcılarının sürekliliğine bağlı olmakla birlikle %99.9 kesintisizdir. Servislerde yaşanabilecek kesinti ve değişiklerden DİH sorumlu tutulamaz.
 5. Kullanıcılar, istedikleri kullanıcı adını seçmekte özgürdürler. Seçilmiş olan kullanıcı adı başka bir kullanıcı tarafından kullanılmakta ise talepte bulunan kullanıcıya email ile ulaşılıp yeni bir kullanıcı adı seçmesi istenecektir.
 6. Kullanıcı adları, "İlk gelen ilk alır" prensibiyle dağıtıldığından kullanımda olan kullanıcı adları için kimse sonradan hak idda edemez.
 7. Üyeliğin herhangi bir nedenle sonlanmasından sonra, söz konusu kullanıcı adı bir haftalık bir süre sonunda yeni kayıt için tekrar uygun olacaktır.
 8. Bir kullanıcı adı, farklı kişiler ve servisler tarafından kullanılabilir. (Örnek : ahmet.dogan.org ve [email protected]'un sahipleri iki farklı kişi olabilir.)
 9. DİH, üyelerinin bilgilerini gizli tutar ve üçüncü şahıslarla bu bilgileri paylaşmaz.
 10. DİH, servis ücretlerini yılda bir defa Ocak ayı içersinde değiştirme hakkını saklı tutar. Yeni servis ücretleri, değişikliğin yapıldığı tarihten sonraki tüm yeni üyeleri ve sözleşmesini yenileyen tüm yeni üyeleri kapsar.
 11. Üyelik şifresi unutulduğunda, her sayfanın altında bulunan "Şifremi Unuttum" linki aracılığıyla kullanıcılar yardım alabilirler. Üye olurken verilen bilgilerin doğruluğu bu aşamada çok önemlidir. Güvenlik aşamasını geçen üyelere yeni şifreleri email aracılığıyla gönderilir.
 12. Email servisi aracılığıyla SPAM email göndermek kesinlikle yasak olup, bu kurala uymayan üyelerin üyelikleri, haber verilmeksizin sonlandırılacaktır.
 13. URL Yönlendirme hizmetini; yetişkinlere yönelik sitelere, T.C. yasalarına aykırı sitelere yönlendirme suretiyle kullanan kullanıcıların üyelikleri haber verilmeksizin sonlandırılacaktır.
 14. Anlaşmazlıklarda T.C. Bakırköy Adliyesi Tüketici Mahkemesi yetkili mahkemedir.


Dogan.org, Google Apps altyapısı ile hizmet vermektedir.
Ana Sayfa | Sıkça Sorulan Sorular (SSS) | Üyelik Satışı | Üyelik Sözleşmesi |Şifremi Unuttum | İletişim

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2010 - 2024 | dogan.org | dogan.gen.tr |
Share


Sponsorumuz